top of page

CENNIK

CENNIK ZAJĘĆ

GRUPA ZWYKŁA

160 zł

Cena za miesiąc zajęć, czyli 6h
(4 classy po 1,5h). Cena dotyczy miejsca w konkretnej grupie i jest niezależna od obecności.

KILKA GRUP

130 zł / każdą

Cena za miesiąc zajęć w każdej grupie, jeśli uczestniczysz w kilku  (np. 2 grupy = 260 zł). Rabat nie pomniejsza ceny za intensive.

GRUPA INTENSIVE

200 zł

Cena za miesiąc zajęć w grupie typu intensive. Uczestnicy mogą korzystać ze zniżki na drugą grupę zwykłą za 130 zł.

JEDNORAZOWO

50 zł

Cena za jednorazowy wstęp
na zajęcia trwające 1,5h (class stałej grupy lub jednorazowy open class weekendowy).

CENNIK WYNAJMÓW

WYNAJEM STUDIO

150 zł / h

Wynajem studio o powierzchni 72m2 na rzecz sesji, zajęć grupowych, warsztatów lub eventów. Możliwość korzystania z nagłośnienia oraz oświetlenia, które obejmuje: sufitowy system lamp Phillips HUE, 5 ściennych lamp fotograficznych oraz 4 mieczy LED (w każdej lampie możliwe ustawienie dowolnego koloru lub temperatury bieli). Aranżacja oświetlenia odbywa się we własnym zakresie na podstawie instrukcji zamieszczonej w regulaminie wynajmów. Jeśli chcesz rozpocząć wynajem z gotową aranżacją świetlną - przekaż nam taką informację w momencie dokonywania rezerwacji. Koszt gotowej aranżacji świetlnej to dodatkowe 50 zł. Wynajem jest możliwy wyłącznie poza godzinami stałych zajęć. Przy organizacji eventów tanecznych zalecamy ilość 18 osób. Przy wynajmie powyżej 3h oferujemy zniżki. Nie posiadamy osobnej szatni - na sali znajduje się regał oraz stojak z wieszakami. Fotki wnętrza znajdziesz TUTAJ. Pytania o termin prosimy wysyłać w wiadomości na Insta. Rezerwacja oznacza akceptację regulaminu wynajmów dostępnego TUTAJ.

WYNAJEM STUDIO + KAMERZYSTA

400 zł / h

Wynajem studio na rzecz zajęć lub warsztatów tanecznych wraz z kamerzystą, który przygotuje materiały z przebiegiem całego eventu. Wynajem z kamerzystą obejmuje: aranżację oświetlenia, nagranie przebitek z procesu nauczania, nagranie do 9 grup lub solówek oraz montaż. Jeśli chcesz aby nagrana została tylko końcówka eventu (np. ostatnia godzina) możesz wynająć studio w cenie 150 zł/h na początkową część eventu i wynajem z kamerzystą tylko na ostatnią godzinę. Przykładowo: jeśli organizujesz event trwający 3h i chcesz aby kamerzysta był obecny tylko na ostatniej zapłacisz 700 zł (2h w cenie 150 zł + 1h w cenie 400 zł). Jeśli chcesz nagrać wykonanie choreografii u więcej niż 9 grup (np. solówka każdego uczestnika) wyślij nam szczegóły w wiadomości na Insta, aby poznać wycenę.

CENNIK NAGRYWEK

Jeśli interesuje Cię realizacja nagrania w naszym studio lub chcesz, aby Twój wynajem na event został zarejestrowany przez nas w formie montażu z zajęć lub warsztatów - przejdź do dedykowanej zakładki na naszej stronie poświęconej nagrywkom.

bottom of page