top of page

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Masz wątpliwości? Nie wiesz jak się zapisać? Potrzebujesz pomocy z wyborem szpilek? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

CZY HONORUJECIE MULTISPORTA?

Nie honorujemy kart sportowych. Ma to swoje zalety. Oferujemy wyłącznie zajęcia trwające 90 min zamiast 50 min, ilość osób w grupach jest mniejsza, a ich skład stały co gwarantuje najlepsze warunki rozwoju. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i wiemy, że kluczem do niej jest komfort, praktyka i indywidualne podejście.

KIEDY NOWA GRUPA OD PODSTAW?

Aktualności znajdziesz na stronie głównej oraz na naszym Instagramie. W przypadku otwarcia zapisów na nowe zajęcia czy warsztaty najpierw informujemy naszych aktualnych kursantów, później informacje publikujemy na stronie głównej - jeśli tu nie widzisz żadnej informacji nie planujemy otworzenia nowej grupy.

JAK MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ?

Na zajęcia regularne oraz warsztaty zapiszesz się poprzez uzupełnienie formularza dostępnego TUTAJ. Zapis na zajęcia regularne zawsze obowiązuje od tych najbliższych. Po kliknięciu "zapisz się" niezwłocznie dokonaj wpłaty. Dane do przelewu znajdziesz TUTAJ. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie zapisu na maila (48h). Zapis jest ważny dopiero po opłaceniu - jeśli więc ktoś opłaci zapis szybciej od Ciebie i miejsca się skończą - Twój zapis nie będzie ważny i otrzymasz zwrot. Jeśli zależy Ci na natychmiastowym zaklepaniu miejsca wyślij nam screen przelewu.

CZY MOGĘ WEJŚĆ JEDNORAZOWO?

Tak! Możesz wejść jednorazowo organizowany open class lub na najbliższe zajęcia stałej grupy w której są aktualnie wolne miejsca. Dostępność miejsc sprawdzisz TUTAJ. Jeśli obok zajęć nie widnieje "brak miejsc" możesz wpadać na nie jednorazowo. Jeśli wybierzesz konkretne zajęcia skontaktuj się z nami na Instagramie. Aby zapisać się na jednorazowo organizowany open class uzupełnij FORMULARZ, a następnie wyślij przelew. Zapis jest ważny dopiero po opłaceniu.

JAKIE SZPILKI WYBRAĆ DO TAŃCA?

Szpilki powinny być sznurowane i nad kostkę, zapewniając tym maksymalną stabilizację. Buty powinny być bez platformy, posiadać elastyczną podeszwę i otwarte palce, aby łatwo można było pointować w nich stopę. Szpilka powinna zaczynać się grubiej pod piętą i zwężać ku dołowi. Najlepsza wysokość to 8-10 cm (zależnie od rozmiaru buta - im mniejsza stopa tym bardziej odczuje wysokość szpilki). Nie zalecamy butów na słupku. Buty na Heelsy powinny być obuwiem tanecznym. Tutaj znajdziesz zniżkę -25% na profesjonalne obuwie taneczne BURJU.

CZY MUSZĘ MIEĆ OBCASY?

Oczywiście, że nie! Na zajęcia od zupełnych podstaw bardzo się przydadzą, bo uczymy się w nich sprawnie poruszać, jednak nie są one obowiązkowe. Na zajęcia o poziomie open i zaawansowanym również zapraszamy niezależnie od tego w jakim obuwiu chcecie tańczyć. Jeśli macie ochotę na heelsowe układy, wypracowanie linii i techniki w ciele, a nie możecie lub nie chcecie tańczyć w szpilkach - te zajęcia są tak samo dla Was jak dla osób śmigających w obcasach!

JAK UBRAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Najlepiej założyć coś w czym czujesz się dobrze i co nie ogranicza Twoich ruchów. Jesteśmy zdania, że to w czym tańczysz ma duże znaczenie, bo może ułatwić lub utrudnić próbowanie nowych rzeczy. Ważne jest by czuć się dobrze patrząc w lustro. Bądź sobą! Dla jednych super będą szerokie dresy i oversizowy t-shirt, dla innych legginsy i stanik. Weź pod uwagę styl tańca na jaki się wybierasz, filmiki z danych zajęć ułatwią Ci wybór. Jeśli nadal masz problem po prostu zapytaj swojego instruktora! Dodatkowo zalecamy posiadanie ochraniaczy na kolana na wszystkich typach zajęć.

CZYM JEST KONTO KURSANTA?

Konto kursanta jest rozwiązaniem dla osób zapisujących się na stałe zajęcia - system pozwoli Ci zarządzać swoimi zajęciami, zapisywać się na nowe kursy i warsztaty jednym kliknięciem, bez ponownego podawania danych, będzie przypominał Ci o płatnościach, a także wyświetli te archiwalne. Po opłaceniu zajęć każdy kursant otrzymuje maila z zaproszeniem do systemu. Wystarczy kliknąć "Zarejestruj się", ustawić hasło i gotowe. Jeśli pomimo dokonania płatności nie otrzymasz zaproszenia do systemu - skontaktuj się z nami na Instagramie. Jeśli posiadasz konto zalogujesz się do niego TUTAJ.

CZY DAM RADĘ NA TYM POZIOMIE?

Tego nie wiemy :) Wszystko zależy nie tylko od doświadczenia, ale także od indywidualnych możliwości poznawczych. Sposób postrzegania "radzenia sobie" u każdego jest nieco inny. Wybierając się na nowe zajęcia nastaw się na wychodzenie ze strefy komfortu i zetknięcie z nieznanym. Początki mogą być ciężkie ze względu na koordynację czy fakt, że w choreografiach każdy krok będzie nowy. Po kilku tygodniach będzie znacznie lepiej. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Nikt nie jest idealny, za to na naszych zajęciach każdy może być sobą i popełniać błędy - od tego jest sala taneczna. Nie wstydź się jeśli czegoś nie potrafisz i idź na całość! Pamiętaj, że każda osoba przychodząca na zajęcia po raz pierwszy boi się dokładnie tego co Ty. Nie liczy się to czego nie umiesz, kluczem do sukcesu jest to jak bardzo się starasz!

CZYM SĄ GRUPY INTENSIVE?

Zamknięte grupy Heels Intensive to programy treningowe przeznaczone dla osób, którym zależy na poznaniu techniki z detalami i jej intensywnym ćwiczeniu. Uczestnicy grupy Intensive to stały skład na wyrównanym poziomie, co zapewnia najlepsze warunki rozwoju dla każdego z nich. Grupy Intensive powstały dla osób zaangażowanych, mających jasno określony cel. Wiedza uczestników jest regularnie rozwijana i sprawdzana, a progres na bieżąco indywidualnie oceniany na podstawie pracy w trakcie zajęć oraz poza nimi. Dla najlepszych efektów zalecamy równoległe uczestnictwo w zajęciach z choreo. Dołączenie do nowo rozpoczynającego się programu od podstaw jest możliwe bez żadnego doświadczenia. Dołączenie do grup które już istnieją jest możliwe po zweryfikowaniu wiedzy i umiejętności kandydata. Po więcej info napisz do nas na Instagramie. Udział wiąże się z podpisaniem umowy o uczestnictwo w całości programu.

bottom of page