top of page
IMG_5241.JPG
IMG_5213.JPG
IMG_5240.JPG
IMG_2900_edited.jpg
DJI_20211024_153828_236.jpg
IMG_7286.jpg

JAZDA STUDIO

Twój taneczny dom we Wrocławiu!

Jazda to wyjątkowe miejsce, w którym otwartość ludzi, zajebista atmosfera i brak szufladkowania pozwolą Ci na rozwój i celebrację siebie. Tu nie liczy się ile tańczysz, jak wyglądasz czy skąd jesteś. Najważniejsze zawsze jest to, ile z siebie dajesz. Przychodząc na zajęcia do Jazdy nie decydujesz się na ściśle określony styl tańca, a na twórczość i osobowość konkretnego instruktora. Wszystkie zajęcia regularne trwają po 1,5h i mają formę grup zamkniętych. Wierzymy, że mała liczba osób na sali i stały skład grup dadzą Ci najlepsze możliwości do pracy nad Twoim indywidualnym stylem. Przyjdź pokazać nam kim jesteś i dołącz do rodzinki!

POZNAJMY SIĘ!

KILKA LICZB

1,5h

czasu trwania zajęć

Wiemy, że godzina to za mało na trening składający się z rozgrzewki, nauki nowych kroków i szlifowania ich w rutynie lub choreografii, dlatego wszystkie nasze zajęcia regularne trwają po 90 minut.

4m2

dla każdego na sali

Ilość miejsca na sali to istotny czynnik wpływający na możliwości poznawcze. Na naszych zajęciach dla każdego uczestnika przeznaczamy 4m2. Jest to minimalna ilość miejsca na osobę przy 100% frekwencji.

200+

członków naszej społeczności

Nasi kursanci to najlepsza wizytówka i największy powód do dumy. Społeczność Jazdy składa się aktualnie z ponad 200 osób uczęszczających na nasze zajęcia regularnie.

INSTRUKTORZY

DOMINIK SZEPKE

Choreograf i założyciel Jazdy. Od dziecka próbował wielu styli tanecznych jednak to układy łączące różne style są tym co kocha najmocniej. Przygodę z choreografią rozpoczął w 2012 roku od tworzenia układów dla grupy flash mobowej, przez kolejne lata prowadził niezależne zajęcia taneczne a w 2018 roku rozpoczął swoją przygodę z heelsami. Po latach prowadzenia zajęć zdecydował się otworzyć własne studio, spełniając tym marzenie o stworzeniu przestrzeni dla wszystkich chcących tańczyć ponad podziałami.

DSC09513_edited_edited.jpg

WOJCIECH ILNICKI

Instruktor i miłośnik heelsów, profesjonalny tancerz turniejowy stylu latynoamerykańskiego oraz manager Jazdy. Taniec towarzyski pojawił się w jego życiu 8 lat temu, w szpilkach tańczy od kilku lat. Jest perfekcjonistą, który dużo uwagi poświęca najdrobniejszym detalom w tańcu. Na zajęciach mocno skupia się na technice i muzykalności.

IMG_0913_edited.jpg

KINGA SOWA

Pasjonatka dancehallu, która swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2014 roku. Regularnie szkoli się u jamajskich oraz europejskich tancerzy, bierze udział w licznych zawodach. Należy do ekipy „No Fully Bad”, tworzonej przez tancerzy z całej Polski. Energia Kingi z pewnością Was rozgrzeje napełniając przy tym pozytywnym powerem, a jej zajęcia nauczą Was nie tylko kroków, ale także wprowadzą w kulturę, z którą taniec nieodłącznie jest związany.

IMG_7482_edited_edited.jpg

MADZIA TOKARZ

Wszechstronna tancerka i choreografka. Jara się wieloma stylami i kształci w różnych nurtach tanecznych. Nie lubi etykietek, a jej choreografie łączą różne techniki z muzykalnością i wczutą by jak najlepiej oddać vibe konkretnego utwóru. Na zajęciach Madzi oprócz nowych kroków poznacie groove, płynność ruchu i pracę z levelami. Obczajcie jej insta jeśli jeszcze potrzebujecie zachęty!

IMG_8564.jpg

WNĘTRZE

Uważamy, że przestrzeń ma ogromny wpływ na to jak czujemy się tańcząc i jak dużo jesteśmy w stanie z siebie dać. Kiedy wychodzimy ze swojej strefy komfortu próbując nowych rzeczy atmosfera płynąca z otaczających nas osób i wnętrza może znacząco ułatwiać rozwój. Staramy się, aby nasz lokal tworzył komfortową i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich. Loftowe wnętrze w starej fabryce, wielkie okna i zaawansowany system oświetlenia pozwolą Ci oderwać się od świata zewnętrznego już w momencie przekraczania progu studio. Mamy nadzieję, że ciężko będzie Ci wyjść po zakończonych zajęciach!

CHCESZ WIĘCEJ?

No i zajebiście! Przejrzyj wszystkie zakładki na górze strony i sprawdź nasze media społecznościowe:

bottom of page