top of page

STYLE

Jeśli nie wiesz na jakie zajęcia się zdecydować poniżej znajdziesz kilka informacji na temat poszczególnych z nich. W Jeździe wszyscy instruktorzy tworzą swoje autorskie zajęcia, zatem ich rodzaj zawsze wybieraj w oparciu o portfolio instruktora, którego styl Ci się podoba.

HEELS

Komercyjny styl tańca, którego technika czerpie z klasyki. Duży nacisk na linie i płynność ruchu. Elementy wielu innych styli powodują, że klimat choreografii różni się w zależności od instruktora i konkretnego utworu. Tańczyć możesz w szpilkach lub płaskim obuwiu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze butów kliknij TUTAJ.

CHOREO

Zajęcia bez szpilek oparte na nauce kroków i choreografii z ich wykorzystaniem. Style taneczne wykorzystywane w układach są zależne od instruktora, a klimat choreografii od konkretnego utworu. Możesz spodziewać się różnorodności oraz zetknięcia z wieloma technikami. Zajęcia dla osób otwartych, chcących skupiać się na muzykalności i ogólnym rozwoju.

COMMERCIAL

Zajęcia bez szpilek oparte na nauce kroków i choreografii z ich wykorzystaniem. Na tych zajęciach czekają Cię efektowne układy w komercyjnym, teledyskowym klimacie z hair whipami, floorworkiem i innymi efektownymi elementami. Klimat zajęć zależny jest od konkretnego utworu, więc zajęcia będą super opcją jeśli szukasz wszechstronności i pracy nad performance'm. 

JAZZ

Styl łączący balet, modern i akrobatykę. Taniec jazzowy jest oparty na policentryzmie i izolacjach, a charakterystyczna lekkość w jego wykonaniu wymaga techniki, rozciągnięcia i siły. Zajęcia uzupełnione są o wzmacnianie i zwiększanie zakresów. Zajęcia świetnie nadadzą się, jeśli tańczysz heelsy i chcesz uzupełnić ich bazową technikę.

bottom of page